Płatności

Twisto

Nowy sposób płatności, który pozwoli Ci sprawdzić produkt zanim za niego zapłacisz - tak jak to robisz przy tradycyjnych zakupach. Kup, sprawdź i zapłać jeśli wszystko jest w porządku - w ciągu 21 dni za darmo. Usługa jest dostępna bez rejestracji i dla klientów wszystkich banków.

Szczegóły całego procesu są opisane na stronie: twisto.pl

imoje

Bramka płatności iMoje oferuje płatności poprzez szybkie przelewy online, karty płatnicze oraz płatność BLIK'iem. Usługa świadczona jest przez ING Bank Śląski dla klientów wszystkich banków.

Więcej szczegółów na stronie: imoje.pl.

Przelewy24

Bramka płatności Przelewy24 oferuje płatności poprzez szybkie przelewy online, karty płatnicze oraz płatność BLIK'iem. Usługa świadczona jest przez niezależnego operatora PayPro S.A..

Więcej szczegółów na stronie: przelewy24.pl.

PayPal

Posiadając konto w PayPal płacisz nie podając w sklepie swoich informacji finansowych. Poprzez serwis możesz także zapłacić używając swojej karty płatniczej, nie rejestrując się w serwisie PayPal.

Więcej szczegółów na stronie: paypal.pl.

przelew tradycyjny

Możesz też wybrać przelew tradycyjny i wpłacić należność nasze konto: 77 1050 1070 1000 0090 8033 5178 w ING Bank Śląski S.A., Kod BIC Swift: INGBPLPW.